Máte zaměstnání, po kterém jste vždy toužili? Málokdo může odpovědět kladně, někteří jsou ve svém zaměstnání relativně spokojení, ale i přesto touží po lepším. Pro mnoho lidí je klíčové, kolik dostanou za svou práci zaplaceno. Ideální je samozřejmě kombinace práce, která nás baví a zároveň je dobře placená. Někteří se takovou práci snaží hledat nejen v Čechách, ale i v zahraničí, lákavé je například Polsko, které je naším sousedem.

Co udělat pro nalezení práce v Polsku?

Abyste si našli práci v Polsku, je samozřejmě vhodné zde mít nějaké ubytování nebo za prací dojíždět. Je mnoho Čechů, kteří zde mají příbuzné, známé nebo zde dokonce už žijí. Práci naleznete nejlépe s pomocí pracovních portálů. V Polsku jich je mnoho, ale ne každý je vhodný. Vybírejte jen ty největší, protože je zde nejvíce čerstvých nabídek. Jestliže vás zajímají nejnovější oferty pracy, navštivte portál Hitpraca.pl. Naleznete zde denně mnoho nových nabídek práce.

Nevyplatí se hledat práci z celého Polska, ale lepší je hledat podle lokality. Můžete s ve filtru nastavit lokalitu i obor, který vás zajímá. Pro mnoho lidí je ideální praca Kraków. Po zvolení lokality si můžete vybrat také okruh.

Zobrazí se vám vždy nabídky, u kterých je vždy uvedeno i datum přidání inzerátu. Nabídky se zobrazují od nejnovějších. Ještě než na nějakou zareagujete, je vhodné si připravit životopis v polském jazyce, případně i průvodní dopis. Nabídky je vhodné sledovat denně a reagovat na ně okamžitě. Jedině tak budete mít co největší šanci pro rychlé nalezení práce. Pokud nemáte čas navštěvovat web denně, můžete se zaregistrovat a nechat si nabídky práce zasílat na email. Tento portál je samozřejmě skvělou příležitostí pro každého zaměstnavatele, aby zde našel vhodné zaměstnance. Zaměstnavatelé tu mohou inzerovat zdarma a snadno najít potřebnou pracovní sílu.