Když se blíží narozeniny naší drahé polovičky, mnozí už s předstihem přemýšlí, jakým dárkem překvapíme letos. To platí i v čase výročí nebo jiné významné události, také na Vánoce, které nedávno proběhly. Překvapit a potěšit zároveň můžete většinu z oslavenců předměty ze dřeva. Může jít o dekorace do interiéru, praktické vybavení, nebo třeba dřevěné šperky.

Ozdobte vašeho muže

Pánové ze šperků nosívají dřevěné korálky nebo přívěšky na kožené nebo jiné šňůrce, provázku. Ozdobit je může při mnoha příležitostech i dřevěný motýlek k obleku. Pokud váš muž nosí vázanky nebo motýlky, bude mít nový model, o který není potřeba obzvlášť pečovat, nepokrčí se, stačí jej odložit do šuplíku nebo poličky a nemusíte řešit, zda jej nějaké oblečení nepřimáčkne a nezdeformuje. 

Mužům udělá radost i větší podnos na pokrmy, třeba kvalitní a dokonale řešený dřevěný podnos ve tvaru hřiště. Muži, kteří rádi sledují fotbal, si budou moci stylově vychutnat jakékoli jídlo, ať už masité nebo zeleninové.

Dárky ze dřeva pro ženy

Pokud chcete udělat radost ženě, i jí můžete vybrat dřevěné šperky. Co třeba náušnice ve tvaru lístků? Vybírat můžete typy v barevných provedeních, které rozzáří tvář každé slečny i dospělé ženy, nebo v přírodních hnědých tónech, které jsou decentní a ideální pro ty, které rády nosí přírodní materiály a barvy.

Pro ženy můžete vybrat i brož, přívěšek, náramek atd. Šperky ze dřeva jsou přitom levné, koupit můžete i dva, tři najednou, a přesto neutratíte majlant.

Dámy potěší i dřevěné dekorace do interiéru. Taková dřevěná váza, dřevěná mísa, kuchyňské potřeby a stolovací doplňky, dřevěné svícny a svícínky, zrcadla a mnohé jiné budou netradičním překvapením. 

E-shop Amadea.cz nabízí kvalitní dřevěné bytové doplňky i dřevěné šperky, s nimiž budete jistě spokojeni. Nahlédněte a vyberte si to, co vám bude blízké.