Chtěli byste ve vašem interiéru změnu? Mnoho lidí není s interiérem spokojeno, protože často neodpovídá jejich představám nebo moderním trendům. V interiéru našeho domova strávíme většinu života a byla by škoda, kdybyste tolik času byli někde, kde se vám nelíbí. Změna nemusí být tak těžká, ale pro amatéra je velmi složité celý interiér změnit. Vyplatí se proto vždy oslovit kvalitní interiérové studio.

S čím pomůže interiérové studio?

Interiérové studio vám udělá celý interiér od A do Z, tedy od počátečního návrhu až po realizaci. Bytový designer zná velmi dobře současné trendy a spojí je s vašimi představami. Pokud chcete mít jistotu, že budete s výsledkem spokojení, obraťte se na zkušené interiérové studio PW Interiér, které je tu už od roku 2006. Zajistí návrhy interiérů pro jakékoliv objekty, od bytů až po domy, kanceláře čí třeba obchodní prostory. Studio dbá velmi na originalitu. Ne každý by chtěl mít stejný interiér, jako má mnoho jiných lidí, proto se studio postará, aby interiér disponoval mnoha jedinečnými prvky. Pro realizaci se využívá nábytek od předních značek a dokonce studio vyrábí i vlastní originální nábytek.

Celá spolupráce vždy začíná schůzkou, sdělíte specialistům své představy a oni vám předloží návrhy, jak by se rekonstrukce mohla udělat. Pracovník studia následně zaměří kóty v interiéru, aby byl návrh přesný a mohl se udělat nábytek na míru. Svůj budoucí interiér si nejprve prohlédnete prostřednictvím realistického 3D modelu, abyste viděli, jestli vám takto bude vyhovovat. Dostanete kompletní dokumentaci i s cenovou nabídkou. Následně se tým specialistů pustí do realizace, udělá se originální nábytek a vše se přetvoří podle návrhu a to do posledního detailu a všech dekorací. Po dokončení dojde k předání vašeho nového interiéru. Pro více informací navštivte stránky studia pwinterier.cz.