Mít na starost firmu je velká zodpovědnost. Dotyčný člověk by měl mít přehled o všech důležitých informacích, měl by být schopen správně plánovat zakázky, propagovat a plánovat budoucnost firmy tak, aby prosperovala. Těch povinností je bohužel tolik, že se v nich začnou mnozí ztrácet a při práci vzniká chaos. Následně firma nefunguje efektivně a vznikají chyby, které ji stojí peníze i pozici na trhu. Pokud chcete toto napravit, je nejvyšší čas do firmy pořídit CRM systém.

AutoCRM změní celou vaší firmu

Je těžké řídit projekty, jednat s klienty, komunikovat se zaměstnanci a do toho řešit účetnictví a další úkoly. Proto existují CRM systémy, jde o programy, které zastanou funkci všech vašich současných programů. Za pomoci jednoho systému můžete řídit celou firmu a mít přehled o všech důležitých informacích. Nejde jen o systém pro projektové řízení – software. Můžete zde řídit projekty, sledovat stav jejich dokončení a přidělovat je zaměstnancům. Se zaměstnanci můžete komunikovat, plánovat jim práci, sledovat jejich harmonogram, docházku i efektivitu.

Co se týče vašich klientů, můžete s nimi komunikovat formou emailového klienta, vést si u nich potřebné informace a dokonce jim zde vytvářet a hromadně zasílat newslettery a nabídky.

Už nemusíte používat účetní program, může být součástí AutoCRM, stejně tak jako správce reklamních kampaní, správce souborů a další. Důležité informace o vaší firmě si můžete zobrazovat v podobě přehledných grafů a tak třeba uvidíte, jak se dlouhodobě vyvíjí váš zisk nebo výdaje. CRM systém mnoho vašich činností zautomatizuje, takže ušetříte i mnoho času a řízení firmy vás nebude stát tolik úsilí. Zjistěte více informací na AutoCRM.cz, kde si můžete tento systém také zdarma vyzkoušet.