Chorvatsko bývalo českými turisty velmi oblíbenou destinací. I když se i dnes najde mnoho osob, které zůstali Chorvatsku věrnými, stále více lidí si plánuje dovolenou do vzdálenějších destinací, které jsou nám nyní otevřeny. Nezapomínejte však na Chorvatsko, které je zemí opravdu jedinečnou.

Zachovalá příroda

Do Chorvatska nacházejí stále více turisté z celého světa. Velmi rychle se totiž zamilujete do krásných scenérií a klidu, který vám Chorvatsko nabízí. I když vyrazíte na dovolenou do Chorvatska v těch turisticky nejvytíženějších období, vždy zde najdete prázdné plážičky a zákoutí, o kterých jste četli leda v romantické beletrii. Chorvatsko je velmi oblíbené pro svou krásnou přírodu, která je stále dokonale divoká a zachovává si svůj původní ráz. Především chorvatské ostrovy vás na první pohled prostě okouzlí.

Skvělá gastronomie

Do Chorvatska však mnoho osob vyráží nejen za krásnou přírodou, čistými plážemi a azurově modrou vodou. Dalším důvodem pro návštěvu Chorvatska je jednoznačně skvělá gastronomie, chutné víno a domácí likéry. V Chorvatsku si můžete dopřát skvělé pokrmy z čerstvých ryb a mořských plodů, zapít je domácím vínem a dopřát si i sladkou tečku.

Usměvaví lidé

Chorvatsko je také známé pro svou příjemnou atmosféru a otevřenost místních obyvatel. Ideální je, pokud zvolíte ubytování Chorvatsko, která vám nabízí širokou nabídku soukromého ubytování s přímými kontakty na majitele objektů, a to bez provize CK. Takovéto ubytování je ideální. Nejenže poznáte pravé Chorvatsko, ale dopřejte si ubytování, které je finančně velmi přívětivé. Popřemýšlet můžete i o nabídce last minute Chorvatsko a stránky průběžně sledovat. Díky tomu můžete narazit na ubytování v Chorvatsku za opravdu skvělou cenu. Objevte kouzlo této jedinečné země i vy a naplánujte si dovolenou už nyní, nebo vsaďte na cenově výhodné last minute nabídky.