Rozhodli jste se rozšířit služby zákazníkům, kteří přijíždí do Vašeho pneuservisu? Nabídněte jim kvalitní mycí služby poskytované modulárním mycím boxem automyčky BKF CarWash. Právě tato firma se totiž zabývá prodejem automyček na nejvyšší úrovni.

Jaké vybrat vhodné místo pro umístění automyčky?

Tato bezkontaktní myčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Za taková místa jsou považovány menší až středně velké obce. Přednostně jsou tyto automyčky vyvinuty pro města nad 5 000 obyvatel. Automyčky společnosti BKF CarWash jsou používány jako doplňky nejen pneuservisů, ale rovněž čerpacích stanic, stanic technické kontroly a nejrůznějších provozoven. Všeobecně jsou pak za vhodné místo považovány prostory, které splňují kritérium na atraktivní místo a dostatečný prostor. Atraktivní místo se obvykle nachází v blízkosti center měst a obytných domů. Místo by mělo být dobře viditelné a mělo by být i snadno přístupné. S automyčkami BKF CarWash se často setkáváme podél větších silnic, na křižovatkách či v bezprostřední blízkosti kruhových objezdů.

Benefity automyčky BKF CarWash

Automyčky BKF CarWash disponují pěti základními a jedním volitelným mycím programem. Dohromady se pak postarají o důkladnou očistu, odstranění prachu i nánosů špíny nejen z karosérií motorových vozidel, ale tak i brzdových destiček apod. A to vše za použití šetrné chemikálie a militarizované vody. Další informace o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz. Další výhody pro uživatele automyček BKF CarWash plynou z čerpání bonusů BKF věrnostního programu. Společnost BKF CarWash se snaží držet krok s trendy západní Evropy, a proto podporuje platbu kartou. Svá pozitiva má také vzdálená správa automyčky a dohled přes internet.