V minulosti byl Zlín známý hlavně jako město, které bylo vyhlášeno výrobou špičkové obuvi. V dnešní modernější době můžeme říci, že jeho sláva rozhodně neupadá. Jenom se proslavuje i v jiných odvětvích. A to hlavně díky firmě Konel Zlín, která nabídne velmi široké portfolio služeb, díky kterým dokáže oslovit velkou škálu potenciálních zákazníků a klientů. V čem dominuje?

Jednoúčelové stroje

Těmi musíme rozhodně začít jelikož patří k tomu hlavnímu, čím se dnes tato firma zabývá. Že je v tomto směru jedničkou potvrzuje fakt, že se specializuje na různorodé jednoúčelové stroje, které mohou být využívány v celé řadě odvětví. Pokud se na zaměření firmy Konel-zlin.cz v této souvislosti podíváme blíže, umí toho více než dost. Konkrétně provádí:

Návrhy a realizace

Jednodušší opravy a úpravy

Generální opravy či repasy

Oblast automobilového průmyslu

Nejenom u nás, ale také v zahraničí je automobilový průmysl již několik let na vzestupu. A právě pro něho dokáže tato zlínská společnost nabídnou své služby. A nejde jenom o výrobu automobilů a jednotlivých dílů. Zapomínat nelze třeba také na gumárenský průmysl, který je s tímto zmíněným odvětvím jasně spjatý.

Oblast dřevařství

Zpracování dřeva je poměrně náročné a je k tomu nutné využívat kvalitní a špičkovou techniku. A právě dřevoobráběcí stroje a také různé druhy pil patří do klíčového portfolia této společnosti. Kdokoliv pracuje se dřevem, ten má vysoko šanci na to, že se s produkty této firmy dostane do kontaktu. Dost možná to bude také proto, že pro svou kvalitu budou přímo poptávány.

Oblast potravinářství

Abychom byli konkrétní, tak to není potravinářství jako celek, jelikož to je obor velmi rozsáhlý. Jedná se jenom o jeho jednu odnož, kterou je masný průmysl. I tady se ukazuje a také potvrzuje, že je firma skutečnou jedničkou, pokud máme mluvit právě o oblasti potřeby jednoduchého zpracování masa.