Žádná cesta k založení společnosti není tak snadná a rychlá, jako je to v případě koupě ready made společnosti. Jsou to společnosti založené výhradně za účelem jejich následného prodeje. Získáte tak již založenou společnost a prakticky ihned můžete začít podnikat.

Tuto jedinečnou službu zajišťuje slovenská společnost M2B a.s., která se specializuje na prodej nových ready made, ale i starších firem.

Další služby M2B

Dále se zabývá poskytováním virtuálních sídel, změnou sídla, vedením účetnictví a dalšími službami souvisejícími s provozem společností nejrůznějších forem. Vedle standardních ready made s.r.o. prodává také ready made společnosti a ready made evropské akciové společnosti již registrované k DPH. Prodej sro od M2B.sk je výhodný jak pro začínající podnikatele, tak pro již zavedené, kteří chtějí rozšířit své impérium.

Co je M2B

Jedná se o tým, který tvoří 15 odborníků z oblasti práva a účetnictví. M2B zároveň využívá služeb partnerských advokátních kanceláří, auditorů a daňových poradců. Pravidelně také publikuje odborné články a komentáře v nejvýznamnějších slovenských médiích, jako je týdeník Trend, Hospodářské noviny, RTVS a televize TA3. Díky těmto aktivitám si M2B získalo důvěru již více než 2500 klientů, kteří naše služby pravidelně využívají.

Prodej firem registrovaných k DPH

V současné době je proces registrace k DPH stále ještě poměrně náročný a komplikovaný. Proto patří prodej sro registrovaných k DPH k velice oblíbeným službám, které využívá spousta podnikatelských subjektů. M2B nabízí seznam takovýchto etablovaných společností, díky jejichž koupi můžete začít jako plátce DPH podnikat během 24 hodin. Běžně je potřeba k založení a registraci nové firmy k DPH až 60 dní, které tak ušetříte pro rozjezd vlastní firmy, navázání obchodních vztahů, sehnání spolupracovníků a pro další podnikatelské aktivity.

Další výhody nákupu ready made společnosti

Rovněž se vyhnete jednání na finančním úřadě a placení daňového pojištění. Důležitým faktorem je, že v seznamu jsou jak nové ready made společnosti s DPH, tak i starší zavedené společnosti s vlastní historií, které však prošly účetním a právním auditem, takže jako kupující máte garanci, že se jedná o firmy bez dluhů a jiných závazků.