Uvažovat o vlastní firmě a o svobodném podnikání je správná cesta. Mnohé začínající podnikatele ovšem brzdí skutečnost, že nemají vhodné sídlo firmy. Najít vyhovující prostory není vždy jednoduché, obzvlášť pokud se jedná o velká města.

Také může nastat dilema, zda koupit nějakou nemovitost, nebo podnikat v nájmu.

Důležitost sídla firmy

Sídlo firmy je důležitou součástí celkového image každé společnosti, pokud si chce zakládat na dobré pověsti. To platí jak pro úplné začátečníky v podnikání, tak i pro již zavedené podnikatelské subjekty. Vždy je z hlediska prezentace dobré ukázat zákazníkovi kvalitní zázemí, prostorné kanceláře s moderním vybavením, případně dílny a další prostory, za které se podnikatel rozhodně nemusí stydět.

Prestižní adresy

Nejprestižnější adresy se nacházejí v rozšířených centrech Prahy a Brna. Řadu reprezentativních adres nabízí specializovaná a profesionální společnost Strong business, s.r.o., která sama sídlí v Praze 4 – Michli. Tato lokalita je v těsné blízkosti od progesivně se rozvíjejících administrativních a bytových komplexů na Pankráci. V této oblasti sídlí rovněž celá řada bankovních domů a pojišťoven, což má pro podnikatele nesporný význam. Budoucím i zavedeným podnikatelům může firma nabídnout sídlo jejich firmy a virtuální kancelář, kde je možné okamžitě rozjet podnikatelskou činnost, nebo sem přemístit již zavedenou firmu.

Co nabízí Strong business

Hlavní náplní činnosti této zkušené firmy je poskytování služeb spojených se zakládáním nových společností a poskytováním sídla. Sídlo společnosti nabízí zájemcům tuzemským i zahraničním. Rovněž živnostníci mají možnost přemístit své podnikání do skutečně lukrativních lokalit a získat tak další klienty a zvýšit tak svůj obrat a zisk. Pro větší firmy je to příležitost získat reprezentativní

prostory na prestižní adrese. Celé jednání o novém sídle probíhá jednoduše díky tomu, že všechny nabízené prostory jsou v osobním vlastnictví firmy. Součástí služeb je rovněž zajištění administrace nové adresy.