S půjčením peněz se mnohdy pojí mnoho starostí a stres, to se vám však nestane v případě, vyberete-li si vhodný zdroj. Podobný stres můžete zažívat také s prodejem nemovitosti, popřípadě jeho nákupem. Obraťte se proto na služby profesionálů, kteří vám se vším potřebným pomohou a ušetří váš čas i peníze.

Žádné starosti

Potřebujete-li v některé z těchto oblastí pomoc, je pro vás skvělou volbou společnost BABA Tumise s.r.o. a projekt LEND ME NOW. Služby projektu využijete v případě, potřebujete-li půjčit peníze, koupit nemovitost či ji prodat. Hromadně za vás osloví všechny vhodné společnosti, banky, nebankovní společnosti a soukromé osoby, aby co nejlépe vyhověli vaší žádosti. Navíc poskytují půjčky bez poplatků předem. Pokud vámi požadované prostředky nebudou dostupné, sami vám navrhnou vhodné čerpání peněz.

Náš tip: Máte finanční problémy a nechcete přijít o střechu nad hlavou? V tom případě je pro vás tím správným řešením zpětný leasing nemovitosti. Díky zpětnému leasingu nemovitosti získáte peníze na vyřešení svých finančních problémů, nepřijdete o nemovitost a v budoucnu budete mít šanci si ji opět koupit.

Půjčka bez poplatku

Oslovte je nezávaznou online žádostí v případě, potřebujete-li půjčku na cokoliv. Vyřídíte vše na občanský průkaz, a to bez zástavy, směnky či poplatků předem. Půjčit si můžete v částce od 50 000 do 800 000 Kč.

Pomoc vám nabízí i v případě konsolidace, potřebujete splatit stávající půjčky či snížit splátky. Vše bez poplatku, směnky či zástavy a ještě s něčím navíc.

Prodej nemovitosti

S prodejem nemovitosti se váže poměrně velká řada starostí a úkolů. I prodej nemovitosti bude s jejich spoluprací rychle vyřešen. I v tomto případě se na služby projektu můžete obrátit. Čeká vás rychlé vyřízení, férové jednání, dobrá cena i spolehlivá komunikace.

Odkup nemovitosti

Obrátit se na ně můžete i v případě odkupu nemovitosti. Nákup nemovitosti může být také složitý. Hledáte nemovitost a máte již jasnou představu o tom, v jaké lokalitě ji chcete koupit? Už se dále nestresujte neustálým vyhledáváním a čekáním. I v tomto ohledu vše vyřeší na základě bohatých zkušeností z oboru.