S půjčením peněz se mnohdy pojí mnoho starostí a stres, to se vám však nestane v případě, vyberete-li si vhodný zdroj. Podobný stres můžete zažívat také s prodejem nemovitosti, popřípadě jeho nákupem. Obraťte se proto na služby profesionálů, kteří vám se vším potřebným pomohou a ušetří váš čas i peníze.

Žádné starosti

Potřebujete-li v některé z těchto oblastí pomoc, je pro vás skvělou volbou společnost BABA Tumise s.r.o. a projekt LEND ME NOW. Služby projektu využijete v případě, potřebujete-li půjčit peníze, koupit nemovitost či ji prodat. Hromadně za vás osloví všechny vhodné společnosti, banky, nebankovní společnosti a soukromé osoby, aby co nejlépe vyhověli vaší žádosti. Navíc poskytují půjčky bez poplatků předem. Pokud vámi požadované prostředky nebudou dostupné, sami vám navrhnou vhodné čerpání peněz.

Půjčka bez poplatku

Oslovte je nezávaznou online žádostí v případě, potřebujete-li půjčku na cokoliv. Vyřídíte vše na občanský průkaz, a to bez zástavy, směnky či poplatků předem. Půjčit si můžete v částce od 50 000 do 800 000 Kč.

Pomoc vám nabízí i v případě konsolidace, potřebujete splatit stávající půjčky či snížit splátky. Vše bez poplatku, směnky či zástavy a ještě s něčím navíc.

Prodej nemovitosti

S prodejem nemovitosti se váže poměrně velká řada starostí a úkolů. I prodej nemovitosti bude s jejich spoluprací rychle vyřešen. I v tomto případě se na služby projektu můžete obrátit. Čeká vás rychlé vyřízení, férové jednání, dobrá cena i spolehlivá komunikace.

Odkup nemovitosti

Obrátit se na ně můžete i v případě odkupu nemovitosti. Nákup nemovitosti může být také složitý. Hledáte nemovitost a máte již jasnou představu o tom, v jaké lokalitě ji chcete koupit? Už se dále nestresujte neustálým vyhledáváním a čekáním. I v tomto ohledu vše vyřeší na základě bohatých zkušeností z oboru.