Když přemýšlíte nad tím, jak na monitoring zvířat ve vašem okolí nebo jak si ještě lépe zajistit ochranu vašeho soukromí, pak si můžete pořídit jednoduchou fotopast. Taková malá krabička, ale kolik toho vlastně dokáže. Jak si vlastně takového pomocníka správně vybrat? Ze všeho nejdřív je nutno si určit, na co jí vlastně budete používat!

Monitoring zvířat nebo ochrana majetku?

Toto je jedna ze základních otázek, kterou je nutno si před samotnou koupí položit. Na co budete přístroj využívat? Chcete s jeho pomocí monitorovat výskyt zvířat ve vašem okolí, v okolí krmelce a podobně? Nebo naopak, chcete s jeho pomocí mít pod palcem svůj majetek, ať už to je váš dům, zahrada, chata nebo chalupa. Pro každý účel je dobré zvolit jiný model, který má jisté výhody, které využijete.

S MMS nebo bez nich

Fotopast můžete pořídit s možností okamžitého zasílání fotografií, buďto na e-mail nebo právě v podobě MMS. Jiné krabičky pořízené fotografie ukládají na SD kartu, ze které následně můžete všechny fotografie stáhnout do počítače. Tento krok je klíčový, potřebujete mít fotografie ihned k dispozici? Volte takovou, která bude mít tuto funkci.

Je nutný noční přísvit?

Fotopasti mohou sloužit také k nočnímu focení, zejména zvěře nebo zlodějů. Každý přístroj na trhu disponuje nočním přísvitem, který pomáhá při noční focení. Záleží na tom, jak moc potřebujete právě noční přísvit. Chcete-li a potřebujete-li i v noci co nejkvalitnější snímky, pak je dobré vybírat takový přístroj, který má neviditelný a silný přísvit.

Značka Bunaty přináší ty nejlepší fotopasti na zloděje nebo na zvěř. Stačí si vybrat takovou, kterou potřebujete a můžete jí začít využívat. Díky jejímu kvalitnímu zpracování a vzhledu, který splyne s okolím, jsou takřka neviditelné a nebudou tak nikoho rušit.