Stále podnikáte jen lokálně? Přesunout své podnikání také na internet je jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát a to díky Prestahopu, platformě, která je zcela zdarma a velmi jednoduchá na obsluhu.

Pokud toužíte po vlastním internetovém obchodě, není nic jednoduššího, než s ním začít. Vhodné je také obrátit se na odborníky, kteří to pro vás rádi udělají. Třeba na Prestashopu.

Co je to Prestashop?

Prestashop je open source nástroj, který se používá pro tvorbu e-shopů. Je k dispozici zcela zdarma a umožňuje svým uživatelům celou řadu možností a podob, jak jejich e-shop bude vypadat, což umožňují prestashop šablony, neboli prestashop templates. Některé z nich jsou zdarma, a některé jsou již zpoplatněny.

Jedná se o velice jednoduchý nástroj, který vám provede kompletní tvorbou e-shopu bez nervů a jednoduše. Uvidíte, že s Prestashopem to zvládnete levou zadní.

Čím byste se měli řídit

Pokud budete svůj e-shop vytvářet, mějte na paměti, že přední je vždy zákazník a e-shop by mu tedy měl vycházet co nejvíce vstříc. Měl by být přitažlivý na oko, dostatečně přehledný, veškeré zboží a služby by měly být co nejlépe popsány a také zfotodokumentovány. Vždy by mělo být jasné, zda je zboží dostupné či nikoliv a také by měly být uvedeny veškeré informace týkající se samotného obchodu.

Odborníci si poradí

Pokud si myslíte, že taková tvorba e-shopu bude přeci jen nad vaše síly, můžete jej svěřit do rukou odborníkům na 1presta.cz a rozhodně neuděláte špatně. Ti jsou totiž ve svém oboru zběhlí a přesně ví, co jak bude fungovat a umí vám vytvořit takový e-shop, který bude skutečně prodávat a bude zákazníky přitahovat. Rozhodně se tedy do podnikání na internetu pusťte. Nemáte totiž co ztratit.