Většina lidí při plánování dovolené projíždí nabídky cestovních kanceláří a zvažuje různé alternativy hotelů. Nabídka bývá mnohdy opravdu rozmanitá, ovšem jedno vám žádný hotel nenabídne, a tím je naprosté soukromí. Pronájem domu v Itálii je zárukou, že vás při užívání dovolené nebude nikdo rušit. Snad jen rodina nebo přátelé, se kterými na dovolenou vyrazíte.

Rozmanitý výběr domů k pronájmu v Itálii

Možná si řeknete, že domy určené k pronájmu se nachází jen v blízkosti pláže, protože většina lidí jezdí především k moři. Opak je však pravdou. Na cz.italicarentals.com zjistíte, že nabídka domů k pronájmu je opravdu velmi rozmanitá.

Pro zamilované dvojice, rodiny, i početné skupiny lidí

Na webu objevíte možnost pronájmu malého domku pro dva, malou rodinu i větší skupinu rekreantů. Web dokonce nabízí možnost svatby v Itálii, takovou romantiku již rozhodně nic nepřekoná. Dovolená v Itálii se může snadno proměnit ve svatební cestu.

Podle počtů hostů se odvíjí počet ložnic a lůžek. Některé domy jsou vybaveny dětskými postýlkami.

Město nebo samota?

Někteří lidé preferují samotu v krásné italské přírodě, jiní milují hluk velkoměsta a kulturní vyžití, jiní dávají přednost relaxu na pláži nebo vodním sportům. Ať už dáváte přednost čemukoli, najít vhodný dům bude snadné na cz.italicarentals.com.

Bazén, zahrada, vířivka, gril…

Mít bazén jen pro sebe je v hotelu prostě nemyslitelné. Většina italských prázdninových vil a domků má nejen bazén, ale také různá další vybavení. Dát si ráno snídani v klidu a soukromí, potom pár bazénů a vyrazit na nákupy do města, do přírody nebo k moři na pláž je představa dokonalé dovolené.

Pokud po takové dovolené toužíte, není nic jednoduššího, než si vybrat z velkého množství nabídek skromných domků až po luxusní vily na cz.italicarentals.com.