Každý z nás by si určitě rád pořídil, do svého bydlení, alespoň jednu originální dekoraci. A co třeba pyramidky z minerálů? Minerály jsou přírodního charakteru a jsou tedy vhodné do každého stylu bydlení. Kromě toho lidé již od dob dávných věří v jejich účinky na zdraví.

Šungitová pyramida

Šungit je minerál, který je vhodný do místností, kde se nachází větší množství elektroniky – především výpočetní techniky nebo přístrojů, které vydávají elektromagnetické záření. Jeho základní schopností je pohlcování tohoto záření a harmonizace prostředí. Šungitová drť se používá pro filtrování vody.

Čakrová pyramida

Lidé věří, že pomáhá blokovat negativní energii, podporuje pozitivní energii a dobré zdraví. Je to symbol ochrany a čistoty. Obsahuje různé druhy minerálů podle barev čaker. Jedním z nich může být krásně fialový ametyst. Také je doplněna o křišťál, který umocňuje její účinky.

Orgonitová pyramida

Pomůže očistit prostředí, ve kterém se nacházejí škodlivé vlny, jež vysílají elektrospotřebiče. Patří mezi ně počítače, monitory, mikrovlnné trouby, rádia, televizory, mobilní telefony, notebooky nebo třeba wifi modemy.

Pyramida se vyrábí ze směsi tvořené pryskyřicí, kovovými šponami a spirálou (jako kov se používá hliník, železo, bronz nebo mosaz) a různých minerálů. V každém orgonitu musí být také křišťál. Ten umocňuje působení ostatních minerálů.

E-shop MAGIE PŘÍRODY

Pokud se rozhodnete si nějakou pyramidu pořídit, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde nejen pyramidu ze šungitu, ale i další originální výrobky a dekorace. Za zmínku stojí minerální drúzy, svícny vyrobené z himalájské soli a dalších minerálů, kameny surové a tromolované. Velice oblíbené jsou i šperky. Patří mezi ně především náramky, náušnice nebo přívěsky.