Když se řekne Praha, každý si představí skvělý způsob, jak dovolenou či romantický výlet. Praha však není oblíbená jen turisty a lidmi hledajícími v jejích uličkách dávno zapomenutý čas. Každoročně se v ní koná množství konferencí, mítinků a setkání mezinárodních asociací, a to nejen domácích, ale i zahraničních. Krása, historie a památky. Tři pilíře přitažlivosti, které lze neustále doplňovat o další klady a pozitiva, mezi které patří bezpochyby i možnost poskytnutí vhodných konferenčních prostor.

Ta nejlepší volba pro pracovní i soukromé záležitosti

Praha je snadno dostupné a bezpečné město, přičemž snadno dostupné jsou i jednotlivé body v rámci městské hromadné dopravy. Ta je dokonce ohodnocena jako čtvrtá nejlepší v Evropě. V organizování kongresů má dlouhou tradici, o čemž svědčí i velká nabídka konferenčních prostor a ubytovacích služeb. V Praze se navíc vždy něco děje a návštěvníci si mohou vychutnat rozmanité kulturní vyžití. Ani služební cesta neklade podmínku k tomu, aby člověk zůstal zavřený v hotelu.

Kde najít ty nejlepší prostory?

Zorganizovat akci ve stylu konference vyžaduje především najít její kapacitně vhodný prostor. Myslet byste přitom měli nejen na pohodlí a komfort účastníků, ale také na přednosti, které vám usnadní práci. Především by tedy měly být zvolené konferenční prostory v Praze vybaveny moderní technologickou podporou, kterou budete moci využít ke svému prospěchu. V Praze se nacházejí multifunkční konferenční prostory jen na pár místech. Moderní technologie a vybavení, jedinečné služby, možnost zaparkovat v rámci hotelu či Wi-Fi připojení, to vše by mělo patřit k hotelovým samozřejmostem.

Výběr konferenčních prostor je okamžik, kdy se vyplatí být náročný

Prostory pro uspořádání konference či jiné firemní akce vybírejte podle své aktuální potřeby a také podle nutné kapacity pro vámi zvolený počet účastníků. Je však dobré nechávat si menší rezervy pro případ, že by se někdo chtěl do organizovaného programu zařadit těsně před jeho začátkem. Pro ty největší firemní akce jsou pak vhodné konferenční sály, které pojmou 80 až 100 osob. Stejně tak si můžete pronajmout i dva menší, navzájem propojitelné salónky. A na co ještě myslet? Kromě perfektního prostředí musí být dokonalá i prezentace. Podívejte se na tyto tipy, které vám pomohou ji vytvořit.