Podnikatelé nemusí mít firmu spojenou s Českou republikou. V posledních letech jsou v kurzu takzvané offshore společnosti. Ve zkratce se jedná o společnost založenou a provozovanou v daňovém ráji. Tento způsob podnikání nabízí hned několik výhod pro začínající i zkušené byznysmeny.

Soukromí pro vaše podnikání

Hlavním důvodem proč se společnosti typu offshore zakládají je vysoká anonymita. Firma v České republice nebo v Evropě má definovanou majetkovou strukturu. Daňový ráj nabízí velkou porci anonymity. Jedná se tak o skvělou volbu v případě, kdy chcete být anonymní a podnikání utajit. Založení společnosti v zóně volného obchodu vám k tomu pomůže.

Vyberte si svůj ráj

Další nespornou výhodou je široký výběr zemí, kde je možné založit offshore společnost. Nejčastěji je daňový ráj spojený se Seychely. Možností je ale spousty. Do popředí se navíc dostávají země, které nejsou tolik známé pro svojí progresivní daňovou optimalizaci. Jedná se například o:

  • Spojené arabské emiráty
  • Marshalovy ostrovy
  • Dubaj
  • Belize
  • a další

Založení společnosti zvládnete i vy

Mít společnost na druhé straně světa se může zdát komplikované, ale opak je pravdou. Služba iOffshore vám pomůže se založením vaší společnosti v celé řadě zemí. Můžete si nechat zřídit firmu na klíč a podle vašich potřeb. Dostanete do rukou hotové řešení a v podnikání vám nic nebude bránit.

Snížení daní je dalším bonusem

Vysoké příjmy jsou zatíženy vysokými odvody na daních. Tento fakt trápí nejednoho podnikatele. Tato výhoda patří mezi nejčastější důvody, proč se zakládají společnosti v daňových rájích. Odvod na daních je v těchto oblastech minimální a někdy je nulové. V některých případech je zatíženo pouze paušální částkou, která je velmi nízká. Ideální způsob, jak tvrdě vydřené peníze nechat ve své kapse a nevěnovat je státu.