Kvalita dobře odvedené práce do značné míry závisí na dostupných nástrojích, zejména ve stavební zóně. V závislosti na zaměstnání a oboru však může mít pronájem vašeho vybavení větší smysl než vlastnictví. Ve společnosti TOP Znak s.r.o. nabízejí širokou škálu dopravního značení a vybavení pro řízení dopravy pro řadu stavebních projektů.

Časový limit lze kdykoliv prodloužit

Pronajmete-li si dopravní značení v Praze na webu topznak.cz, je téměř jisté, že vše potřebné budou mít skladem. Proto ani není problém si dobu pronájmu prodloužit o potřebný čas. Máte jistotu, že budete mít připravené vše, co potřebujete a kdy to potřebujete.

Ušetříte náklady za uskladnění

Jakmile pronajaté dopravní značení udělá svou práci pro daný den, musíte ho někde uložit. Prostor potřebný k uložení veškerého vašeho označujícího vybavení a vybavení pro řízení dopravy zvyšuje dodatečné náklady na monitorování a zároveň omezuje množství vybavení, které můžete uložit na místě. Pronájem vybavení tento problém zcela eliminuje.

Nejmodernější vybavení ve špičkové kvalitě

Místo toho, abyste si předem kupovali vybavení, které bude nakonec vyměněno kvůli opotřebení při práci, pronájem vám dává svobodu vybrat si z různých zařízení, která jsou vždy ve skvělém stavu.

Pokud se pronajaté dopravní značení poškodí, společnost TOP Znak s.r.o. vám v co nejkratším čase vymění za nové.

Spolehlivý partner

TOP Znak s.r.o. se zabývá pronájmem a prodejem již řadu let. Za tu doby jejich působnost již dávno přesáhla území Prahy. Kromě dopravního značení se firma zabývá montáží dopravního značení (SDZ) včetně příslušenství, sklopných parkovacích zábran a sloupků, baliset, dopravních zrcadel či zpomalovacích prahů. V jejich kompetence je také provádění vodorovného dopravního značení, strojově i ručně.