Může se to stát komukoli a klidně i vám. Vytopená koupelna není neobvyklý jev a mnoho lidí má podobnou zkušenost. Nejenže je to nepříjemné a otravné, ale zároveň to může i nepěkně vlézt do peněz. Pokud se vám takový kousek povede a nebudete mít z čeho uhradit škody, poradíme vám, kam se obrátit.

Vlastní úspory chybí? Půjčka se nabízí!

Zpravidla se podobný problém objeví právě v ten nejméně vhodný moment. Například tehdy, kdy budete mít hluboko do kapsy, nebo úplně prázdnou finanční rezervu. Jenže právě takovou potíž, kterou vytopená koupelně bezesporu je, je potřeba řešit co nejdříve. Ideálně hned a zbytečně to neprotahovat.

Pokud vám chybí potřebné peníze, pomůže vám půjčka v nouzi. Jde o ten typ půjčky, kde nemusíte čekat několik týdnů na schválení, ani nejste nuceni dokládat hromadu papírů či dokladů.

Jak velké jsou škody?

Nejdříve se podívejte realitě do očí a zjistěte, kolik škody na vás čeká. Odhadněte, kolik peněz bude potřeba k tomu, abyste dali koupelnu do pořádku a napravili, co se pokazilo. Možná budete mít štěstí a půjčka 10 000 pokryje veškeré vzniklé náklady. V opačném případě budete nuceni vzít si větší půjčku, proto je ale dobré mít představu předem.

A co dál?

Když budete vědět, jestli potřebujete dvacet, třicet nebo třeba ještě více tisíc na opravu škod, můžete zažádat o půjčku. Bez ohledu na to, jestli právě vaším cílem bude půjčka 50 000 nebo vyšší či menší, nebojte se, že byste procesem procházeli dlouho a na výsledek čekali několik dní. Po odeslání žádosti zpravidla už do druhého dne víte, na čem jste. V případě kladného posouzení žádostí a jejího schválení pak můžete peníze čerpat obratem a do opravy vytopené koupelny se pustit bez zbytečného prodlení.

Nic nikde nedokládáte, nečekáte, nemusíte se s nikým scházet. Půjčku je možné pohodlně vyřídit z domova, nebo třeba cestou do práce. Jediné, co k tomu potřebujete, je tablet, počítač, mobil nebo notebook a připojení k internetu.