Založení nové společnosti a zejména nalezení vhodného sídla je komplikovaný proces, který vyžaduje hodně času, trpělivosti a také potřebné právní znalosti. Pokud nechcete tento proces absolvovat, můžete využít služeb slovenské společnosti Online Invest.

K jejím činnostem patří zakládání i rušení společností, jejich prodej a také zajišťování vhodného sídla. Pro začínající i zavedené podnikatele zajistí úsporné virtuální sídlo Bratislava.

Co je to virtuální sídlo

Virtuální sídlo společnosti vychází z konceptu sdílené kanceláře, což v podstatě znamená, že v jedné kanceláři má sídlo více společností, které tak mohou výrazně ušetřit na nákladech za provozování vlastní kanceláře. Provozovatel virtuálního sídla přebírá poštu pro všechny společnosti, které společnou kancelář sdílejí. Také zajišťuje kontakt s ohlášenými i neohlášenými návštěvami.

Další výhody

Díky této službě získáte nejen sídlo pro svou společnost, ale také kontaktní adresu a další služby, jako je například příjem poštovních zásilek. Také můžete obdržet upozornění o došlé poště prostřednictvím e-mailu, sms nebo telefonické zprávy. Můžete si také zajistit službu přeposílání přijaté pošty obchodním partnerům či jiným adresátům. Dále zajistíme změnu sídla nebo se můžeme dohodnout i na dalších službách spojených s běžným provozem každé společnosti.

Prestižní adresy

Adresy viruálního sídla jsou vesměs v lukrativních lokalitách hlavního města Slovenska, čímž stoupne prestiž vaší firmy a její dověryhodnost v očích obchodních partnerů i široké veřejnosti. Jedná se například o Konventní ulici v historickém centru Starého města, Vyšehradskou ulici v bratislavské části Petržalka, Osadní ulici na Novém městě některé další prestižní adresy.

Proč využít virtuální kancelář

Všechny tato adresy jsou v nemovitostech, které vlastníme. Proto je virtuální sídlo výhodné pro podnikatele či společnosti, které nechtějí nebo si nemohou dovolit koupit či pronajmout vlastní administrativní prostory.

Pod souhrnný název Virtuální kancelář jsou zahrnuty i další služby, jako je pronájem zasedacích prostor, pronájem prostor pro vaše webové stránky, vlastní email, telefonní a faxové číslo.