Dodávky můžete využít pro přepravu osob, materiálu nebo věcí. Nové dodávky k prodeji ihned k odběru nabízí web nasedniajed.cz. Je to specialista na valníky s plachtou a další typy nástaveb, ale i klasické dodávky.

Proč právě nasedniajed.cz?

U dodávek z jejich nabídky neplatíte žádné mýto, není potřeba tachograf, postačí řidičský průkaz skupiny B. Vozy nabízejí velmi nízké provozní náklady a jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu.

Tipy pro vás

Vzhledem k tomu, že nabídka webu je dosti široká, přinášíme inspiraci.

Dodávka L3H1Do základní výbavy patří airbag řidiče, ABS, ESP, ASR, dálkově ovládané centrální zamykání, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka nebo elektrické ovládání předních oken. Palubní počítač je přehledný. Řidiči uvítají posilovač řízení, výškově nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo, které je navíc opatřené loketní opěrkou. Na místě spolujezdce je umístěná dvoumístná lavice. Jízdu zpříjemňuje rádio R15 s displejem, Bluetooth, USB vstup a 2 reproduktory (2x15W). Za kabinou s oknem je umístěná plechová příčka

Opel ComboZákladní výbavu tvoří elektronický stabilizační systém ESP, protiblokovací systém brzd (ABS) s brzdovým asistentem, trakční systém (TCPlus), asistent pro rozjezd do kopce, airbag řidiče, signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, denní svícení, automatické zapínání světel, palubní počítač s informačním systémem nebo manuální klimatizace. Příjemné je elektrické ovládání předních oken. Pohodlnou jízdu zajistí sedadlo řidiče, které se dá nastavit v šesti směrech a je opatřené loketní a bederní opěrkou, u spolujezdce je sedadlo pevné. Komfortní jízdu umožňuje i výškově a podélně nastavitelný volant nebo tempomat.

Podrobnější informace o vozidle naleznete na stránkách nasedniajed.cz.