Máte pocit, že v dnešní drahé době není možné koupit levné dětské jednorázové plenky, a přitom s nimi být plně spokojeni? Proto také kupujete pleny drahé, značkové, na které je v televizi nejedna reklama? Přesto se ale stává, že se vaše dítko pročůrá, plenka se roztrhne, nebo nedrží, jak má? Neutrácejte víc za nekvalitní drahé plenky. Jsou tady Dada jednorázové dětské plenky i Dada pants 4 a další velikosti, což jsou jednorázové dětské kalhotky. 

Kde se vzaly dětské plenky Dada?

Dětské jednorázové plenky Dada jsou vyráběny primárně pro polský trh. Protože jsou ale kvalitní, vyráběné s ohledem na dětské zdraví, výborně drží, hezky vypadají a přitom všem jsou levné, získaly si spoustu příznivců i u nás a rodiče je pro své děti kupují už spoustu let. Vybírat můžete Dada plenky ze třech různých sérií, ve kterých se vyrábí. Jedná se o Dada extra soft, extra care a pure care. Každá se série má něco svého, proč ji volí ti či jiní rodiče. Vyberete si správný typ i pro děti s citlivou pokožkou.

Velmi populární jsou Dada extra soft 4, což jsou jednorázové plenky ve velikosti MAXI pro váhovou kategorii 7 – 16 kg. V balení najdete 50 ks a aktuálně je k dostání za 182 Kč. Koupit je můžete na webových stránkách Kupplenky.cz, kde jsou časté zajímavé slevy a akce. V nabídce je i větší ekonomické balení, které obsahuje 82 plenek a stojí právě teď 319 Kč.

K prvnímu nákupu můžete získat slevu 50 Kč, což plenky ještě víc zlevní. 

Mnohé zboží z Kupplenky.cz

V e-shopu Kupplenky.cz najdete nejen Dada plenky a plenkové kalhotky. Můžete zde nakoupit i dětskou kosmetiku, kozí mléko, vlhčené ubrousky, látkové plenky, plenkové dorty, zboží pro maminky a mnohé jiné. A pokud se zaregistrujete, můžete využívat výhody bonusového programu.