hiptuning je metoda úpravy motoru, která má zlepšit jeho výkon, snížit spotřebu vozu a zlepšit jeho jízdní vlastnosti. Možná si řeknete, že úpravu motoru a zvýšení výkonu zvládne každý automechanik.

Skutečnost je však jiná. Zvýšení výkonu vozu potřebuje mnohem větší pozornost a péči, než se na první pohled může zdát. Na kvalitní chiptuning potřebujete špičkové technologie, odbornost a mnohaleté zkušenosti. Jak probíhá úprava motoru, která má smysl?

Diagnostika je základ

Stejně jako vy u doktora, tak vaše auto musí jít nejdříve na preventivní prohlídku. Detailní diagnostika vašeho vozu je první a velmi důležitý postup pro nastavení parametrů chiptuningu. Jen tak máte jistotu, že provedené úpravy nezpůsobí vašemu vozu nenávratné škody.

Individuální přístup pro každý vůz

Legální chiptuning je potřeba nastavit pro každý vůz individuálně. Na základě výsledků z kontrolní prohlídky se připraví návrh na provedení úprav. Každý vůz je jiný a potřebuje jinou péči. Do úprav se projevu stáří vozu, aktuální technický stav vozu a další parametry, které jsou důležité pro správné nastavení vozu. Stejně jako je důležitý stav vozu, tak stejně důležitá jsou vaše přání. Probereme s vámi možnosti a nastavíme vše dle vašich požadavků.

Po úpravě se změří výkon

Měření výkonu se provádí ve válcové zkušebně. Tato technologie umožňuje získat naprosto přesná data o výkonu, průběhu točivého momentu a další parametry motoru. Výkon se měří před úpravou i po úpravě. Vše záleží na domluvě.

Nadstandardní služby pro klienty

Pokud toužíte po skutečně kvalitních službách, vyberte si nadstandardní balíčky, které vám zajistí dokonalou péči i po chiptuningu. Zvýhodněné balíčky navazují na chiptuning. Během let mění parametry vašeho vozu a je dobré sledovat tyto změny co nejpodrobněji. Zvolte si balíček, který bude vyhovovat vašim potřebám a dokonale se postará o vašeho plechového miláčka.