Dali jste si za úkol, že ještě do konce roku změníte vaši chodbu za vstupními dveřmi? Můžete toho snadno dosáhnout a navíc za příjemnou cenu. Stačí vybrat si předsíňovou stěnu s výraznou slevou v zavedeném e-shopu Sg-nabytek.cz.

Moderní a hezké předsíňové stěny

Pokud si přejete najít na jednom místě různé předsíňové stěny v mnoha stylech, jste v e-shopu správně. Právě teď je v nabídce 75 různých modelů, jistě najdete „to pravé ořechové“. Podívat se můžete třeba na předsíňové stěny se zrcadlem, které vám pomohou najít prostor pro dostatečně velké zrcadlo. Zrcadlo může být umístěno buď na zdi, anebo se může nacházet na dveřích skříně, která je součástí předsíňové stěny. 

Pro menší chodby a předsíně je lepší volit světlý či bílý nábytek, aby nedošlo k optickému zmenšení prostoru. Ovšem pokud je předsíň prosvětlená např. díky oknu, které v ní je, nebo díky bílé výmalbě, můžete si dovolit i nábytek tmavší. Na bílém podkladu bude působit výrazněji. 

Botník pro mnohé páry obuvi

Sice bývá botník součástí předsíňové stěny, ale i tak můžete mít potřebu koupit si jeden samostatně. Pokud se vám do prostoru vejde, budete mít víc místa na obuv. Anebo jej můžete použít jako pomocníka k usazení se. Moderní a praktické jsou totiž botníky se sedátkem či sedátky. Ideální jsou do každé domácnosti. Obouvání bude rázem snadnější a pohodlnější.

Pokud kupujete i předsíňovou stěnu, volte botník ve stejném dekoru. Vše bude působit tak, jako by k sobě nábytek odjakživa patřil. 

Když jsou předsíň a šatna malé

Velmi praktické, když se zařizuje předsíň a šatna, jsou i police nebo závěsné skříňky. Nebudou vám překážet na zemi a prostor zužovat. Zde můžete odkládat klíče, pokrývky hlavy, skládací deštníky a další vybavení. 

Celkový dojem vám pomohou dotvořit malé obrázky na zdi a vůně, která je vám milá. Třeba nasypte okvětní lístky růží do ošatky, a tu umístěte na poličku. Hezky provoní prostor, pokud zde bude teplo.