Mladá Boleslav nejenomže je sama o sobě skvělou lokalitou, jelikož se nachází v přímém spojení s Prahou či s Libercem, ale také další lukrativní lokality k bydlení nabízí. Jednou z takových je adresa Dukelská 992/22. Právě na této adrese se „zrodil“ moderní dům, který právě nabízí své byty k prodeji.

Přestaňte platit nájem a mějte konečně „to své jisté“

Opravdu chcete platit celý život nájem a tím pádem prakticky vyhazovat peníze z okna nebo právě ten byt, který obýváte splatit jeho majiteli? Postavte se konečně na své vlastní nohy a vyberte si jeden z dvanácti moderních bytů, který vám tento zděný dům nabízí.

Bydlení v Mladé Boleslavi bylo odjakživa lukrativní – na své adrese dům stojí již od třicátých let minulého století a dříve sloužil jako ubytování pro pracovníky soudu. Poté byla na domě provedena kompletní rekonstrukce, což znamená zateplení, nová střecha, stropní a podlahové konstrukce, rozvody elektřiny, kanalizace, vody a plynu. Dům dostal celkově nový, moderní vzhled i interiér, který byl posvěcen kolaudací v roce 2017.

Stěhujte se zítra

Pokud na stěhování spěcháte, není vůbec problém. Jakýkoli byt, který si na této adrese vyberete, je připraven k okamžitému nastěhování, a dokonce si v některých z nich si stále ještě můžete vybrat barvu interiérových dveří, které vám před nastěhování samozřejmě budou odborně namontovány.

Investujte rozumně

V dnešní době je investice do nemovitostí nejlepší způsob „uložení vašich peněz“. Je nepsaným pravidlem, že hodnota nemovitostí neustále stoupá. A to hlavně těch rekonstruovaných a moderních! A pokud ještě přidáte adresu, ze které je skvělý přístup do centra města, máte prakticky vyhráno. Všechna tyto kritéria dům splňuje do posledního detailu, tudíž není nejmenších pochyb, že koupě je tím nejlepším, co můžete pro sebe i budoucnost svých dětí udělat. Využijte prodej bytů v Mladé Boleslavi a investujte do svého života.