Máte stále co dělat, a tak jste zatím nenašli čas na nákup vánočních dárků vašim blízkým? Pokud máte doma milovníky cyklistiky, nebo chcete přivést ke sportu své dospívající děti, aby neseděly jen u PC a televize, vsaďte na horská kola. Jde o evergreen, který je vyhledávaný po celém světě a lidé je mají rádi v každém věku.

Horská kola levně a v bohaté nabídce

Je dobré, že si dnes můžeme jízdní kola vybírat dle libosti, ať už se podíváme na materiály, z nichž se vyrábí, na velikost, typ kol, barvu, řešení pro ženy, muže, malé děti. To platí i pro horská kola, i u nich samotných je možnost mnohé jejich parametry ovlivnit. Třeba si můžete koupit horské elektrokolo. 

Horská kola jsou takovým milým univerzálem, který je vhodný pro každého cyklistu, který má rád nejen cyklostezky a silnice, ale také se s oblibou projede po nezpevněných terénech, lesem, loukou, po polní cestě… Nabídka na Bikero.cz vám nabídne dokonalé kousky, ať už chcete model vyhovující lidem k závodění, nebo do náročného terénu, stejně jako modely pro sváteční jezdce nebo běžné cyklisty. Horská kola se vyznačují širokými plášti, bohatým rozsahem převodů, robustnějším rámem a výbornou ovladatelností, což zajišťuje stabilitu i tam, kde ne terén naprosto nerovný. 

Horská kola v mnoha velikostech

Vybírat můžete horská kola pro dospívající děti, která jsou pomalu tak vysoké, jako vy, rodiče, nebo horská kola pro dospělé nižší i vysoké. Horská kola mají velikost průměru pláště od 26 do 29 palců. V porovnání se silničními koly mnohem lépe tlumí nárazy a mají výbornou přilnavost na nerovném terénu. Dovolí jezdcům pohyb po jakémkoli povrchu, bez toho aniž by musel mít obavu z pádu. 

Na Bikero.cz najdete jen kvalitní a renomované značky kol, prvořadá je vždy spolehlivost a dlouhá životnost. Navíc často jsou zde různé slevové akce, jako i aktuálně. Podívejte se a vyberte sobě nebo svým blízkým krásný, užitečný a oblíbený dárek nejen k Vánocům.