Látkové tašky s potiskem patří nejen do nabídky reklamních předmětů, ale mohou být i vhodným a originálním dárkem pro každého. Potisk – tašek se většinou provádí sítotiskem. Výhodou sítotiskových barev je vysoká trvanlivost, barevná stálost a dobré krycí schopnosti. V široké nabídce naleznete celou řadu různých druhů a materiálů.

Materiály pro výrobu tašek

Na výrobu tašek určených k reklamnímu potisku se nejčastěji používají netkané textilie a juta.

  • Netkané textilie

Na výrobu netkané textilie se používá polypropylen, což je speciální porézní tkanina, která se vyznačuje vysokou životností, odolností a pevností. Díky těmto vlastnostem tašky umožňují dlouhodobé využívání. Dalšími nezanedbatelnými výhodami je jejich lehkost a skladnost. Díky své pevnosti lze tento materiál využít i pro výrobu velkých nákupních tašek.

  • Juta

Tento druh materiálu se vyznačuje vysokou pevností, nosností a má přírodní vzhled, který tak podtrhuje jejich módní design. Jeho výhodou je i dlouhá životnost. Tašky z něj vyráběné jsou ekologické a po použití jsou biologicky rozložitelné.

Tašky šité na míru

Pokud ve standardní nabídce nenaleznete tu pravou tašku, lze udělat i tašku na zakázku. I tento typ umožňuje potisknutí tašek reklamní tematikou, která může být cílena na firemní identitu, reklamní kampaň nebo akci, pro níž je určena.

Kromě klasických tašek lze využít i zádové vaky.

Doplňky k taškám

Ucha, která dají tašce konečný vzhled. Pro nošení v ruce jsou vhodná ucha krátká, pokud chcete nosit tašku přes rameno, volte ucha delší.

Lemovka zvýrazní tvar tašky a je vhodné vybírat ji v jiné barevném provedení, než je taška. Lze ji s ladit s barvou uší.

Zavírání může být na klasický nebo suchý zip či knoflík.

Do tašek lze všít i vnější nebo vnitřní kapsy na zavírání.

Malým, ale poměrně výrazným prvkem může být i etiketa.