Nejen domácnosti, ale i firmy si na úklid objednávají profesionály. Tyto služby nabízí celá řada společností. Patří mezi ně i UNIKONT. Svým klientům nabízí široké portfolio úklidové techniky známých světových výrobců. Naleznete zde stroje značky HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLI. Veškeré přístroje jsou velmi efektivní a velmi snadno se obsluhují. Jednotlivé modely naleznete na https://www.unikont.cz/

Úklidová technika určená pro venkovní prostory

Tato technika se využívá především pro oblast komunální sféry. Vozový park tvoří především vozidla lehká, užitková a nosiče nástaveb značky Multicar. Využívané jsou též nosiče nástaveb Hako, které jsou všestranné. Tato lehká technika patří mezi dokonalé pomocníky pro úklid ve městech i obcích.

Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká variabilita, bezkonkurenční kvalita a univerzální možnost využití pro jakékoli roční období. Jako výměnné nástavby lze využít radlice, sypače, kartáče, kropičky, mycí lišty, lisy na odpad či vodní cisterny. To vše se výborně hodí nejen pro údržbu komunikací, ale také parků a městské zeleně.

Úklidová technika určená pro vnitřní prostory

UNIKONT zajistí úklid i vnitřních prostor. Problémem nejsou ani velké průmyslové haly, nákupní centra či kancelářské a další prostory. Pro úklid využívá širokou škálu úklidové techniky. Ta zahrnuje stroje podlahové mycí a zametací, vysavače průmyslové i profesionální, stroje určené pro čištění eskalátorů, univerzální mycí stroje, leštící stroje a vysokotlaké čistící stroje. Samozřejmostí jsou u úklidové a čistící prostředky.

Velmi často se využívají scrubmastery. Jedná se o praktické, kompaktní a velmi snadno přepravitelné podlahové mycí stroje, které jsou určené pro úklid a čištění menších podlahových ploch. Pro čištění míst v blízkosti okrajů využívají vystupující hlavu kartáče.